SAPANCA GÖLÜNÜN KIYISINDA FERAH PEYZAJLI LÜKS VİLLALAR

Eşsiz Manzaralı Balkonunuzda Günün Yorgunluğunu Atmaya Hazırlanın...

Sapanca Lake Villas hayallerinizdeki hayatı buraya taşıyabilmeniz için tasarlandı. Doğayı, gölü ve şehrin dinamik karakterini merkezine alan bu proje; 19 adet lüks villa seçeneği ve tüm sosyal alanlarıyla ihtiyacınız olan ne varsa sizi oraya götürüyor.

Her güne kuş sesleriyle ve masmavi bir göl manzarasıyla uyanacağınız keyif dolu bir dönem başlıyor. Doğanın sakinliğini ve ilçenin modernliğini bir araya getiren Sapanca Lake Villas, hayatınızın merkezine yerleşiyor, size de keyfinize bakmak kalıyor. Arkanızda Ormandan gelen ferah ve temiz hava, önünüzde ise kesintisiz bir göl manzarası…

Lake Villalarında Keyfiniz Yerinde…

Akılcı ve şık mimari yapısıyla güneş evinizin vazgeçilmez bir misafiri oluyor. Her günü bahar gibi yaşayacağınız Sapanca Lake Villalarında; kuş seslerini duyduğunuz, mis gibi çiçeklerin kokusunu aldığınız sabahlara uyanacaksınız. Kendinizi, huzur verici mavinin doğaya eşlik ettiği bir tablonun içinde bulacaksınız.

Yürüyüş alanları, kafesi ve daha pek çok sosyal aktivite alanlarıyla Sapanca Lake Villaları, günün yorgunluğunu atmanız için sizi bekliyor olacak. Villaların tamamına yakınının önü kapanmayacak kesintisiz göl manzarasına sahip oluşu belki de projenin en farklılaşan özelliği. Göl manzaralı geniş bahçe katları, Sapanca’nın panoramik muhteşem bir manzaraya sahip özel teras dubleksleri siz seçkin misafirlerini bekliyor.

Sapanca Lake Vıllas

Kat Planlanları