Sapanca Lake Vıllas

LÜKS HİÇ BU KADAR
DOĞAL OLMAMIŞTI

SAPANCA LAKE VILLAS | BY NEXONYA

Ormanın gizli hazinesi ve eşsiz göl keyfi

Sapanca Lake Villas’ın yanı başında yer alan doğal göl ile ormanın eşsiz hazinelerini keşfedeceksiniz. Göl kenarında yapacağınız aktivitelerle ruhunuzu tazeleyecek, yeşil ve mavinin ahengiyle hayallerinizi yaşayacaksınız.

Doğanın içinde spor yapmak çok güzel

Yemyeşil doğanın içinde yer alan Sapanca Lake Villas’ta Sapanca Gölü manzarasına karşı ve hemen yanı başınızda yer alan ormanın eşsiz güzellikleri arasında spor yapmak gibisi yok.

Sağlıklı bir yaşam Sapanca Lake Villas’ın çevresindeki bol oksijenli yürüyüş parkurlarını keşfedebilir, basketbol sahasında dilediğinizce keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Lake Villas’ta Keyfiniz Yerinde.

Akılcı ve şık mimari yapısıyla güneş evinizin vazgeçilmez bir misafiri oluyor. Her günü bahar gibi yaşayacağınız Sapanca Lake Villas’ta; kuş seslerini duyduğunuz, mis gibi çiçeklerin kokusunu aldığınız sabahlara uyanacaksınız. Kendinizi, huzur verici mavinin doğaya eşlik ettiği bir tablonun içinde bulacaksınız.

Yürüyüş alanları, kafesi ve daha pek çok sosyal aktivite alanlarıyla Sapanca Lake Villas, günün yorgunluğunu atmanız için sizi bekliyor olacak. Villaların tamamına yakınının önü kapanmayacak kesintisiz göl manzarasına sahip oluşu belki de projenin en güzel özelliklerinden. Göl manzaralı geniş bahçe katları, Sapanca’nın panoramik muhteşem bir manzaraya sahip özel teras dubleksleri siz seçkin misafirlerini bekliyor.

Etkinliklerle dolu doğal çevrenizin tadını çıkarın

Sapanca Lake Villas’ta modern, konforlu ve üstün kaliteli iç mekanlarda lüks, hayatınızın doğal bir parçası olacak. Tamamen konforunuz düşünülerek tasarlanan Sapanca Lake villanızda ister tek başınıza ister ailenizle keyifli ve kaliteli zaman geçirebilir, komşularınızla koyu sohbetlerin tadını çıkarabilirsiniz.