SAPANCA LAKE VILLAS | BY NEXONYA

Kendine hayran bırakan bambaşka bir yaşam...

Hizmet ve etkinlikleriyle de benzersiz bir yaşam sizleri bekliyor. Sapanca Lake Villalarında her şey sizin stressiz, uzun ve kaliteli bir yaşam sürmeniz için en ince detayına kadar düşünüldü. Modern, konforlu ve üstün kaliteli iç mekanlarda lüks, hayatınızın doğal bir parçası olacak.

Dünyaca ünlü markaların en kaliteli malzemeleriyle özenle tasarlanan yaşam alanları, şehir yaşamının günlük karmaşasından ve stresinden tamamen uzaklaşıp, ruhunuzu yenilemeniz ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için sizi bekliyor.

Sapanca Lake Villalarında özel tasarımlı ve izolasyonlu geniş cam cephelerle gün ışığı evinize dolarken, evinizin içinde gökyüzü kadar ferah bir ortam yaratıyor. Size de eşsiz doğa ve göl manzarasını izlemenin keyfi kalıyor.

SAPANCA LAKE VILLAS | BY NEXONYA

Huzurun Dayanılmaz Hafifliği

Özel tasarıma sahip modern villalar; doğal malzemelerle tasarlanan ferah iç mekanlarıyla konfor sunuyor. Burada hayat içinize dolacak, Sapanca Lake Villas sakinlerini bekliyor olacak. Ayrıcalıklarla dolu huzurlu bir yaşam…

Ayrıcalıklarla dolu huzurlu bir yaşam...

Sapanca Lake Villas’ta villalara ait özel bahçeler ve havuzlar, depo, açık otopark gibi hayatınıza daha fazla keyif ve kolaylık katan işlevsel alanların zevkle tasarlandığı proje, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Konforlu yaşam alanları, gün ışığını farklı cephelerden alan geniş pencereleri, modern iç ve dış mimarisiyle yeni nesil çizgileri barındıran Sapanca Lake Villas’ta her sabah muhteşem bir doğa ve göl manzarasına uyanmanın ayrıcalığını hissedeceksiniz.